USD/TRY Paritesi - IKON Menkul / (4 Mayıs 2021 Salı)

04/05/2021 17:38:35

IKON Menkul Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz:

"USDTRY - Gün İçinde 8.30 Üzerinde Fiyatlanıyor…

USDTRY paritesi, 22 mart 2021 tarihli 7.8080 seviyesinden çektiğimiz  kısa vadeli trend çizgisi üzerinde, trende yakın bir şekilde işlem  görmeye devam ediyor. Bugün 8.30 seviyesi üzerinde bir fiyat hareketi  görsek de bu seviye üzerinden tepki şimdilik sınırlı olmuş gözüküyor.

6 Mayıs tarihinde TCMB tarafından gerçekleştirilecek faiz toplantısına  kadar yukarıda 8.39 direnci, aşağıda ise bahsettiğimiz ara trend  çizgisi içerisinde sıkışma yaşanabilir. Bu iki bölgeden birinin  kırılması halinde hareketler o yöne doğru biraz daha ivmeli bir  şekilde devam edebilir.

Destekler: 8.30 - 8.22 - 8.16/8.11
Dirençler: 8.39 - 8.4850 - 8.5850"

******
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

*Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için haberleri yapay zeka ile formatlıyoruz. Bu işlemde problem olduğunu düşünüyorsanız haberin orijinal haline bu linkten ulaşabilirsiniz: Formatsız versiyon

Yorumlar