Gedik Yatırım, 30'uncu kuruluş yıl dönümüne özel olarak kampanya düzenliyor

15/09/2021 10:13:46
Sermaye piyasalarının her alanında lider olma vizyonuyla hareket eden Gedik Yatırım, 30'uncu kuruluş yıl dönümüne özel olarak düzenlediği  kampanya ile fark yaratıyor.

Açıklamada şöyle denildi:

"TÜRKİYE'NİN lider yatırım kuruluşlarından Gedik Yatırım, 30. kuruluş  yılı kutlamaları çerçevesinde 30 Kasım tarihine dek sürecek olan  kampanyasıyla yatırımcılarına özel hediyeler veriyor. Kampanya dönemi  boyunca kampanya şartlarını yerine getiren yatırımcılar 100 TL  komisyon iadesi, BluTV üyeliği, Finnet ve Fintables üyelikleri, HOP Scooter ve Scala Yayıncılık indirimleri ile anlık veri paketi  hediyelerinden yararlanacaklar. Kampanya dönemi içerisinde online hesap açılışı (Link) gerçekleştiren yatırımcılar  scalakitapci.com adresinde geçerli olmak üzere 30 TL değerinde Scala Kitapçılık indirim kodu ve HOP Scooter uygulamasında geçerli 10 TL  değerinde indirim kodu kazanacaklar.

Gedik Yatırım'da kampanya dönemi süresince hesap açan yatırımcılar,  her ayın son günü itibari ile yatırım hesaplarındaki bakiye  tutarlarına göre belirlenen anlık veri paketlerini kullanmaya  başlayacaklar.

Gedik Trader web ve mobil uygulaması aracılığı ile pay senedi ve VİOP'ta aylık 20.000 TL ile 100.000 TL aralığında işlem yapan  yatırımcılar 6 aylık BluTV üyeliğini kazanacaklar, aylık 100.000 TL ve  üzeri işlem yapan yatırımcılar ise 3 ay boyunca geçerli Fintables veya Finnet 2000 Plus üyeliklerinden dilediğini seçebilecekler.  Öte yandan Gedik Trader web veya mobil işlem platformu üzerinden  kampanya döneminde işlem yapan tüm yatırımcılar, işlemlerinde 100 TL'ye kadar komisyonun iadesine de hak kazanacaklar.

Onur Topaç: "Yatırımcılarımız için sürprizlerimizi sürdüreceğiz"
Kampanya hakkında konuşan Gedik Yatırım CEO'su Onur Topaç, şunları  söyledi: "Gedik Yatırım olarak 30 yıllık yatırım deneyimimizle Türkiye'nin lider yatırımcı kuruluşlarından biri olarak daha büyük  adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Gerçekleştireceğimiz yeni  kampanyamızda yatırımcılara heyecan verecek hediyeler sunuyoruz. Biz,  şimdi ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de liderlik vizyonuyla sermaye  piyasalarında önemli roller üstlenmeye devam edeceğiz. Gedik Yatırım  olarak 30.yılımızı yatırımcılarımızla bu kampanya ile kutluyoruz.""

*Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için haberleri yapay zeka ile formatlıyoruz. Bu işlemde problem olduğunu düşünüyorsanız haberin orijinal haline bu linkten ulaşabilirsiniz: Formatsız versiyon

Yorumlar